Вірус «проросійських петицій» дістався до Кропивницького

Залишити коментар

23.12.2016 від surma7

Кропивницький – одне з тих міст, до якого дістався вірус «проросійських петицій». Звернення «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» зібрало потрібних 450 голосів і було розглянуто минулого тижня бюджетною комісією міськради Кропивницького.

Єдину систему місцевих петицій створено в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування. Проте кожне зі звернень передається адресату – місцевій владі. Уже тут профільна комісія вирішує, чи доцільна та актуальна петиція. Але першими петицію опрацьовує відділ по роботі зі зверненнями громадян КМР.

У Дніпрі у подібній петиції було виявлено ознаки фальсифікації

Відповідно, петиція «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» була прийнята відділом по роботі зі зверненнями громадян КМР:

«Коли надійшло повідомлення, що зібрано достатню кількість підписів, ми зняли цю петицію і подали на розгляд до апарату ради. Ми не приймали рішення самостійно і віддали на розгляд комісії – щоб дійсно видно було, які до нас надходять петиції», – розповіла Першій електронній начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Оксана Пономарьова.

Також Оксана Пономарьова додала, що подібна петиція була зареєстрована, зокрема, у Дніпрі:

«Ми спілкувалися з іншими містами, де були зафіксовані такі петиції. Є приклад Дніпра, де теж було відхилено подібне звернення. Коли там перевіряли таку петицію, то побачили, що надходили підписи через кожну секунду. Вони відхилили звернення «у зв’язку з фактом фальсифікації збору підписів», – Оксана Пономарьова.

У Кропивницькому проросійську петицію одноголосно відхилили

У міській раді Кропивницького «долю петиції» вирішувала профільна комісія.

Згідно процедури розгляду електронної петиції, відділ по роботі зі зверненнями громадян передав петицію секретарю міськради, який уже і визначив, яка саме комісія буде розглядати це звернення. Відповідно до тематики звернення, петицію «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» розглядала комісія з питань бюджету. Одноголосно комісія відхила петицію, яка закликає місцеву владу донести до керівництва держави необхідність налагодження співпраці між Україною та РФ.

«Ця петиція ніяк не обговорювалася на бюджетній комісії, тому що відразу у всіх було розуміння, що це провокація. Це було видно і по тій кількості людей, які нібито підписались під нею, і по їхніх прізвищах, іменах, по-батькові. Петиція була зроблена для того, щоб це питання хтось виносив на сесії, і на комісії, жваво люди обговорювали. Усі зрозуміли, що це провокація і немає там що обговорювати – ми її відразу відхилили як таку, яка навіть не потребувала обговорення. Тим паче автора петиції на засіданні не було, тож ніхто не вимагав її детального розгляду», – розповів заступник голови постійної комісії з питань бюджету Олександр Цертій.

Зрештою, петиція була навіть знята з сайту Єдиної системи електронних петицій.

Нагадаємо, до облради Кіровоградщини також є подібне звернення, у якому викладено надзвичайну важливість налагодження “здорових економічних відносин з РФ”. Тож подібний шлях пройде ще одна петиція, яка стосується Кіровоградщини.

Скріншоти петиції зроблені 30 листопада 2016 року.

Скриншот 30.11.2016 174957.bmp

Скриншот 30.11.2016 175006.bmp

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

RSS музеї україни

 • РОСІЯ ТА ПРОРОСІЙСЬКІ СИЛИ ЗАСТОСОВУЮТЬ ВСІ МОЖЛИВОСТІ ЗАДЛЯ НЕПРИЙНЯТТЯ МОВНОГО ЗАКОНУ.
    Вже завтра Верховна Рада продовжить розглядати мовний законопроект. За минулий тиждень будо розглянути лише 489 правок, а це в свою чергу ставить під загрозу прийняття мовного законопроекту. Ми бачимо шалений тиск проросійських сил, зокрема представників Опозиційного блоку, групи позафракційних депутатів. Також є не зовсім зрозумілою позиція депутатів проу […]
 • Конкурси Мінкульту: майстер-клас гри в наперстки
  «Розгул демократії» в Пирогові – як там обирали членів конкурсної комісії від колективу. Багато хто з моїх співвітчизників пам’ятає забаву, яка побутувала у дев’яності роки минулого  століття: людними місцями мандрували трупи так званих «наперсточників». Крутили три наперстки, під одним з яких була кулька. Задача була вгадати, під яким наперстком куля, щоб о […]
 • Інтерактивна освітньо-пізнавальна зустріч «Хто я? Людина!»
  16 березня о 10:00 та 13:00 годині до Мелітопольського міського краєзнавчого музею на чергове заняття в рамках інтерактивної освітньо-виховної програми «Музейний вихідний» завітали маленькі гості, щоб дізнатися про цікавий та ще малодосліджений ними організм людини. На інтерактивній освітньо-пізнавальній зустрічі «Хто я? Людина!»  юні пізнайлики завдяки наук […]
 • Дивовижні витинанки Галини Дудар
  Тернополянка Галина Дудар – учасниця всеукраїнських конкурсів, обласних і міжнародних виставок майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Вона робит ь витинанки й ляльки-мотанки. Народна майстриня з Тернополя, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, вчитель-методист Галина Дудар з великою любов’ю творить витинанки. Каже, що до цього м […]
 • У Хмельницькому презентували виставку картин старовинного Кам’янця
  Автором представленої колекції є художник із Кам’янця-Подільського Микола Панасюк. В обласному центрі відкрили нову мистецьку виставку живопису та графіки. Вчора у музеї історії міста Хмельницький презентували «Кам’янецькі чари» відомого митця, члена Національної спілки художників Миколи Панасюка. До експозиції увійшло 37 робіт різних років, виконаних у техн […]

Архіви

лік

упк - HotLog HotLog всі- HotLog
%d блогерам подобається це: