Вірус «проросійських петицій» дістався до Кропивницького

Залишити коментар

23.12.2016 від surma7

Кропивницький – одне з тих міст, до якого дістався вірус «проросійських петицій». Звернення «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» зібрало потрібних 450 голосів і було розглянуто минулого тижня бюджетною комісією міськради Кропивницького.

Єдину систему місцевих петицій створено в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування. Проте кожне зі звернень передається адресату – місцевій владі. Уже тут профільна комісія вирішує, чи доцільна та актуальна петиція. Але першими петицію опрацьовує відділ по роботі зі зверненнями громадян КМР.

У Дніпрі у подібній петиції було виявлено ознаки фальсифікації

Відповідно, петиція «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» була прийнята відділом по роботі зі зверненнями громадян КМР:

«Коли надійшло повідомлення, що зібрано достатню кількість підписів, ми зняли цю петицію і подали на розгляд до апарату ради. Ми не приймали рішення самостійно і віддали на розгляд комісії – щоб дійсно видно було, які до нас надходять петиції», – розповіла Першій електронній начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Оксана Пономарьова.

Також Оксана Пономарьова додала, що подібна петиція була зареєстрована, зокрема, у Дніпрі:

«Ми спілкувалися з іншими містами, де були зафіксовані такі петиції. Є приклад Дніпра, де теж було відхилено подібне звернення. Коли там перевіряли таку петицію, то побачили, що надходили підписи через кожну секунду. Вони відхилили звернення «у зв’язку з фактом фальсифікації збору підписів», – Оксана Пономарьова.

У Кропивницькому проросійську петицію одноголосно відхилили

У міській раді Кропивницького «долю петиції» вирішувала профільна комісія.

Згідно процедури розгляду електронної петиції, відділ по роботі зі зверненнями громадян передав петицію секретарю міськради, який уже і визначив, яка саме комісія буде розглядати це звернення. Відповідно до тематики звернення, петицію «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» розглядала комісія з питань бюджету. Одноголосно комісія відхила петицію, яка закликає місцеву владу донести до керівництва держави необхідність налагодження співпраці між Україною та РФ.

«Ця петиція ніяк не обговорювалася на бюджетній комісії, тому що відразу у всіх було розуміння, що це провокація. Це було видно і по тій кількості людей, які нібито підписались під нею, і по їхніх прізвищах, іменах, по-батькові. Петиція була зроблена для того, щоб це питання хтось виносив на сесії, і на комісії, жваво люди обговорювали. Усі зрозуміли, що це провокація і немає там що обговорювати – ми її відразу відхилили як таку, яка навіть не потребувала обговорення. Тим паче автора петиції на засіданні не було, тож ніхто не вимагав її детального розгляду», – розповів заступник голови постійної комісії з питань бюджету Олександр Цертій.

Зрештою, петиція була навіть знята з сайту Єдиної системи електронних петицій.

Нагадаємо, до облради Кіровоградщини також є подібне звернення, у якому викладено надзвичайну важливість налагодження “здорових економічних відносин з РФ”. Тож подібний шлях пройде ще одна петиція, яка стосується Кіровоградщини.

Скріншоти петиції зроблені 30 листопада 2016 року.

Скриншот 30.11.2016 174957.bmp

Скриншот 30.11.2016 175006.bmp

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

RSS музеї україни

 • NonStopMedia чекає!
  NonStopMedia-IX продовжує термін подачі заявок Харківська муніципальна галерея продовжує термін прийому заявок на участь у конкурсі 9-го фестивалю молодіжних проектів NonStopMedia до 1 липня. 11 травня Харківська муніципальна галерея оголосила про старт конкурсу IX фестивалю молодіжного мистецтва NonStopMedia. Він мав великий попит серед молодих українських […]
 • 350 000 євро за капелюх Наполеона
  Військовий капелюх, який належав Наполеону і був знайдений на полі бою після поразки під Ватерлоо у 1815 році, продали на аукціоні за 280 000 євро. Колишній французький імператор славився своїми двокутними капелюхами. Бойовий одяг Наполеона роками був об’єктом особливої уваги колекціонерів. Червоний плащ, який він носив у Ватерлоо, належить британській корол […]
 • Як Міністерство культури прилаштовує «любих друзів»
  У Верховній Раді України зареєстрований проект Закону України  України  «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури», який особисто лобіює нардеп Ірина Подоляк. За її словами, прийняття цього проекту Закону необхідне для вдосконалення конкурсної процеду […]
 • Очільником Донеччини стане генерал СБУ?
  Кабінет Міністрів України схвалив кандидатуру генерала Служби безпеки України Олександра Куця на посаду голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, чим підтвердив інсайд ІНФОРМАТОРа за 12 червня 2018 року. Так, за інформацією джерела ІНФОРМАТОРа в Адміністрації президента, новим керівником Донецької військово-цивільної адміністрації дійсно м […]
 • Наша політика щодо Криму залишається незмінною! – США
  У Державному департаменті наголосили на незмінності основних принципів політики Сполучених Штатів стосовно Криму. «Наша політика щодо Криму залишається незмінною. Ми підтримуємо територіальну цілісність України у межах міжнародно визнаних кордонів, і наша політика щодо Криму залишається незмінною. Наші санкції – наші кримські санкції залишаться в силі, поки […]

Архіви

лік

упк - HotLog HotLog всі- HotLog
%d блогерам подобається це: