Вірус «проросійських петицій» дістався до Кропивницького

Залишити коментар

23.12.2016 від surma7

Кропивницький – одне з тих міст, до якого дістався вірус «проросійських петицій». Звернення «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» зібрало потрібних 450 голосів і було розглянуто минулого тижня бюджетною комісією міськради Кропивницького.

Єдину систему місцевих петицій створено в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування. Проте кожне зі звернень передається адресату – місцевій владі. Уже тут профільна комісія вирішує, чи доцільна та актуальна петиція. Але першими петицію опрацьовує відділ по роботі зі зверненнями громадян КМР.

У Дніпрі у подібній петиції було виявлено ознаки фальсифікації

Відповідно, петиція «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» була прийнята відділом по роботі зі зверненнями громадян КМР:

«Коли надійшло повідомлення, що зібрано достатню кількість підписів, ми зняли цю петицію і подали на розгляд до апарату ради. Ми не приймали рішення самостійно і віддали на розгляд комісії – щоб дійсно видно було, які до нас надходять петиції», – розповіла Першій електронній начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Оксана Пономарьова.

Також Оксана Пономарьова додала, що подібна петиція була зареєстрована, зокрема, у Дніпрі:

«Ми спілкувалися з іншими містами, де були зафіксовані такі петиції. Є приклад Дніпра, де теж було відхилено подібне звернення. Коли там перевіряли таку петицію, то побачили, що надходили підписи через кожну секунду. Вони відхилили звернення «у зв’язку з фактом фальсифікації збору підписів», – Оксана Пономарьова.

У Кропивницькому проросійську петицію одноголосно відхилили

У міській раді Кропивницького «долю петиції» вирішувала профільна комісія.

Згідно процедури розгляду електронної петиції, відділ по роботі зі зверненнями громадян передав петицію секретарю міськради, який уже і визначив, яка саме комісія буде розглядати це звернення. Відповідно до тематики звернення, петицію «Жителі Кропивницька за свідому та патріотичну зовнішньоекономічну політику» розглядала комісія з питань бюджету. Одноголосно комісія відхила петицію, яка закликає місцеву владу донести до керівництва держави необхідність налагодження співпраці між Україною та РФ.

«Ця петиція ніяк не обговорювалася на бюджетній комісії, тому що відразу у всіх було розуміння, що це провокація. Це було видно і по тій кількості людей, які нібито підписались під нею, і по їхніх прізвищах, іменах, по-батькові. Петиція була зроблена для того, щоб це питання хтось виносив на сесії, і на комісії, жваво люди обговорювали. Усі зрозуміли, що це провокація і немає там що обговорювати – ми її відразу відхилили як таку, яка навіть не потребувала обговорення. Тим паче автора петиції на засіданні не було, тож ніхто не вимагав її детального розгляду», – розповів заступник голови постійної комісії з питань бюджету Олександр Цертій.

Зрештою, петиція була навіть знята з сайту Єдиної системи електронних петицій.

Нагадаємо, до облради Кіровоградщини також є подібне звернення, у якому викладено надзвичайну важливість налагодження “здорових економічних відносин з РФ”. Тож подібний шлях пройде ще одна петиція, яка стосується Кіровоградщини.

Скріншоти петиції зроблені 30 листопада 2016 року.

Скриншот 30.11.2016 174957.bmp

Скриншот 30.11.2016 175006.bmp

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

RSS музеї україни

 • ЄС поставив Facebook жорсткий дедлайн
  Інтернет-гіганту Facebook загрожують санкції ЄС через оманливі правила користування. У Брюсселі вимагають пристосувати їх до спільних норм Євросоюзу. Єврокомісарка з питань правосуддя Вєра Юрова заявила, що у соцмережі Facebook є час до кінця поточного року, аби виконати всі правила ЄС стосовно захисту прав споживачів. Інакше ж інтернет-гігант, якому належит […]
 • “Згадаємо старих майстрів…”
  У Чернігівському обласному художньому музеї  імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки “Згадаємо старих майстрів…”   З 27.09.2018 до 30.11.2018 включно Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана запрошує до перегляду виставки “Згадаємо старих майстрів…” з нагоди днів Європейської спадщини. В експозиції представлені твори живоп […]
 • Анна Романова: “Куди поділися два мільйони євро на промоцію України?”
  За останні роки внутрішній туристичний ринок України впав: війна, розбиті дороги, погана залізнична логістика, захмарні ціни на літаки, нерідко невідповідний рівень сервісу, безконтрольність туристичної сфери– все це  привело до того, що нам дешевше і простіше поїхати до Туреччини, Європи, Єгипту, ніж відпочити в рідній країні. На сьогодні Україна, як турист […]
 • Ірина Суслова: Вибори ректора Національної музичної академії під загрозою зриву!
    Щойно була на зборах Національної музичної академії ім. П. Чайковського. Причиною зборів стали спроби деяких осіб відтермінувати вибори ректора під приводом проведення масових заходів на Майдані Незалежності. Дякую першому заступнику Міністра культури Світлані Фоменко, яка під час зустрічі висловила позицію, що вибори мають відбутися вчасно. Національна по […]
 • Новій європейській Україні – нові керівні кадри!
  Щойно завершилася зустріч колективу Національної Музичної Академії ім. П.І. Чайковського із першим заступником міністра культури України щодо забезпечення законності, прозорості та безпеки виборів ректора Академії, які дасть Бог відбудуться завтра. Наприкінці зустрічі замміністра завірила, що попри провокації і інсинуації навколо виборів, вибори все одно від […]

Архіви

лік

упк - HotLog HotLog всі- HotLog
%d блогерам подобається це: