В КРОПИВНИЦЬКОМУ ВІДКРИТО ЦЕНТР РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР “ЄДИНА РОДИНА”  

Залишити коментар

01.02.2017 від surma7

2701170114

В Кропивницькому відкрито Центр розвитку національних культур “Єдина родина”. В урочистому відкритті Центру взяли участь перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, заступник міського голови Наталя Дзюба, представники громадських організацій національних меншин області та громадськість міста.

Голова Центру розвитку національних культур “Єдина родина” Олена Арутюнян подякувала керівництву області та міста, меценатам та ініціаторам за створення Центру.

– За ініціативи профільної комісії Громадської ради при ОДА та підтримки обласної влади національні діаспори, які активно діють в місті та області, нарешті отримали затишну домівку. Центр об’єднуватиме навколо себе всі 38 зареєстрованих національних товариств, які зможуть отримати тут необхідну підтримку, – зауважила Олена Арутюнян.    Вона підкреслила, що робота центру перш за все буде направлена на створення нових художніх творчих колективів, організацію і проведення національно-культурних акцій, конкурсів, “круглих столів” та інших заходів.
Учасників урочистостей привітав перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко.
– Відкриття Центру розвитку національних культур – це дійсно свято, адже багато років представники національних товариств мріяли про створення такого осередку, – сказав Сергій Коваленко. – Цей проект отримав підтримку голови ОДА та засвідчує те, що в Україні живуть національні товариства, які дозволяють нашому народу бути сильнішим, бо разом ми – сильна єдина родина.
Перший заступник голови ОДА зазначив, що минулого року вперше в області була прийнята Програма підтримки національних культурних товариств на 2016-2017 роки, у рамках якої й буде фінансуватися діяльність Центру. Сергій Коваленко передав учасникам святкової події вітання від голови ОДА Сергія Кузьменка та вручив Олені Арутюнян сертифікат на 5 тисяч гривень на потреби Центру.
Перший заступник голови ОДА також оглянув приміщення Центру, поспілкувався із керівниками національних спільнот німців, поляків, болгар, вірменів та оглянув їх робочі кабінети, де були представлені презентаційні матеріали та елементи  культурної та історичної спадщини.
Для гостей Центру була підготовлена святкова культурна  програма національних товариств та фуршет, на якому були представлені традиційні національні страви.

http://mandarin-news.kr.ua/v-kropivnickomu-vidkrito-centr-rozvitku-nacionalnix-kultur-yedina-rodina/

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s

RSS музеї україни

Архіви

лік

упк - HotLog HotLog всі- HotLog
%d блогерам подобається це: